O NÁS


Jmenuji se Zuzka. Již jako holka jsem na táborech sbírala bylinky a vařila z nich čaje, toulala se po loukách a učila se názvy rostlin a jejich vlastnosti. Tato vášeň mě nikdy neopustila.        Cvak.        Jsem máma od tří dětí, máme velikou zahradu se spoustou květin a stromů a já, po mnoha letech sbírání, sušení a popíjení odvarů, louhování tinktur či výroby mastí, objevuji, že bylinky se dají nejen pít, ale i rozvonět nad teplem, což mi otevírá nové dveře do kouzelného světa bejlí. Nemůžu se nabažit všemožných vůní, co nabízí naše krajina, od pryskyřic smrků, přes vůni jehličí či různých bylin, ať samostatně nebo ve směsích. Jsem fascinovaná. Je to prastarý objev pro lidstvo, nový pro mě. Pojďte společně se mnou objevovat vůni domova, lesů a zahrad. Buďte UTOHOTO.

 

Ruce mám neposedné, hlavu kreativní, další mou zálibou je vazba kytic a věnců, Qítka z Třeště pro radost a potěšení.

Aby toho nebylo málo, ráda nořím ruce nejen do hlíny zahradní, ale i keramické, vznikají tak autorské kousky v rozvonění vonných dýmů, do zahrady či na terasu (připravuje se).

 

Jsme i zahradníci, naše služby omrkněte na www.prirodnizahrady.com

 

Filosofie našeho podnikání.

Jsme malá rodinná dílna s velkou přírodní zahradou na Vysočině. Většina základních produktů pochází od nás ze zahrady či blízkého okolí, jsou ručně sbírány, sušeny, zpracovávány a baleny. Vše nám projde pod rukama několikrát, kvalita a čistota rostlin je pro nás důležitá. Nenajdete u nás žádná umělá hnojiva či pesticidy, nepoužíváme rašelinu.

Motorem celého projektu je nabídnout na trh vonné dýmy či vykuřovadla českého původu. Většina prodejců nabízí dovozové byliny a pryskyřice a přitom i u nás najdete spoustu zajímavých vůní. Chceme vás naučit, jak provonět domov jemnými vůněmi tak, aby všichni členové domácnosti nebyli zahlceni. Naše vonné dýmy vás mohou potěšit každý den.

Snažíme se minimalizovat dopad na životní prostředí, proto se soustředíme opravdu jen na rostliny z našeho okolí, hledáme cestu, jak je rozvonět co nejčistším způsobem. Nabízíme kompletní řešení, od svíček s nízkou ekologickou stopou, vymýšlíme vlastní designy aromalamp či pícek, při balení produktů minimalizujeme plasty a dáváme přednost obnovitelným materiálům. Používáme skleněné dózy, které můžete po vyprázdnění znovu něčím naplnit, hledáme cestu k udržitelnému rukodělnému podnikání. Máme radost, že jste na ní s námi.

Zastavit na chvilku denní koloběh a zarelaxovat si s vůněmi, které známe z lesů i zahrad, probudit dávnou vzpomínku, vyčistit mysl. Zharmonizovat a oživit životní prostor.

Rozdáváme radost a pohodu.

Buďte UTOHOTO!

 

Děkuji vám za návštěvu a za podporu rukodělného podnikání.

 

Zuzana Svobodová

Cena

345645
1345645
utohoto
Novinka
345 Kč

Konečně doma po celodenním kolotoči? Zastavit se a na chvíli vypnout? Zkuste to voňavě. Vyberte si svou sadu tří vonných esencí z různých částí našich stromů, nahřejte nad...

Kód: 46/9
vykurovadla1
Novinka
645 Kč

Už jste vyzkoušeli některé naše produkty a chcete to rozvonět ve velkém?  Nebo do toho jdete rovnou a pořídíte si cenově zvýhodněnou sadu šesti vonných esencí Ze stromů?...

Kód: 55
2 položek celkem
Zpět do obchodu